Lubin, ul. Leszczynowa 27c - zmień lokalizację

Dzisiaj otwarte od 08:00 do 20:00

Kalendarz zajęć Kup karnet

Ewelina Łozowska

Ewelina Łozowska

Dyplomowana instruktorka zajęć rehabilitacji ruchowej, jogi i Pilates,  specjalizująca sie w kinezyterapii (leczeniu ruchem). Pasjonatka biegania. Jest laureatką wielu biegów ulicznych i przełajowych na dystansach 5-10km oraz półmaratonów. W swoim dorobku ma też Koronę Półmaratonów Polskich oraz Herb Półmaratonów Polskich.

Ewelina kilkanaście lat spędziła w Chinach, gdzie miała szczęście uczestniczyć w warsztatach i szkoleniach u najlepszych nauczycieli z rożnych zakątków Azji.

●China International Yoga Academe, Beijing (Flow Yoga & Ashtanga Yoga),
●International Yoga Institute, Canton (Senior Master of Yoga),
●Lingxiu International Yoga School Beijing (Pilates),
●AMS Zdrowy Kregoslup,
●CPF Zdrowy Kregoslup,
●MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutow, Wroclaw (Pilates w Rehabilitacji Kregoslupa, Pilates w Rehabilitacji Stawow Obwodowych,
Rolfing®, Funkcjonalny Trening Powieziowy)
● MKmedica Centrum Szkoleniowe dla Fizjoterapeutow, Wrocław (Gimnastyka dla Kobiet po Ciąży)
● AMS Marek Purczyński (Trening Medyczny)
● PAKiS Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej Dzieci


Zajęcia u Eweliny skierowane są do osób chcących wzmocnić gorset mięśniowy (Trening Rehabilitacyjny, Kształtne Ramiona i Płaski Brzuch, Zdrowy Kręgosłup), potrzebujacych intensywnego rozciągania i pozbycia się napięć w ciele (Zdrowe Biodra, Joga, Rollery), oraz tych zmagajacych się z bólami kręgosłupa oraz stawów (Trening Rehabilitacyjny, Zdrowy Kręgosłup, Zdrowe Biodra), a także do seniorow (Fit 50+).