Bolesławiec, ul. Hutnicza 7a - zmień lokalizację

Dzisiaj otwarte od 08:00 do 20:00

Kalendarz zajęć Kup karnet

Buduj odporność i zdrowie!

Postaw na aktywność.

Kluby fitness & siłownia Bolesławiec Premium

Poznaj nas bliżej

Centrum Fitness FITARENA powstała z myślą o osobach chcących aktywnie spędzić czas, w miłej i przyjaznej atmosferze poprawić kondycję, zadbać o sylwetkę oraz poczuć się wyjątkowo.

Wymogi stawiane w dzisiejszym świecie zawodowym oraz prywatnym, kontakty interpersonalne oraz obecny styl życia sprawiają, że chcemy wyglądać młodo i elegancko, czuć się świetnie oraz być pełnym pozytywnej energii. Z myślą o Was powstał Klub FITARENA, w którym razem z Wami podążamy ku lepszej jakości życia.

Ogromna powierzchnia

1000 m²

Do Twojej dyspozycji

Ogroma strefa

wolnych ciężarów

Dostępne

+65

urządzeń i maszyn

Duża sala

fitness

Udogodnienia dla rodziców

sala zabaw

dla dzieci

Strefa

funkcjonalnego

treningu

Klub został zaprojektowany tak, aby każdy czuł się w nim wyjątkowo. Najwyższa jakość sprzętu, indywidualne podejście do Klienta poprzez zróżnicowany program zajęć grupowych oraz treningi personalne tworzą niepowtarzalną atmosferę klubu, sprzyjającą dobremu samopoczuciu. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych usług i wysoka satysfakcja naszych Klientów.

Tajemnicą sukcesu jest umiejętność dopasowania rodzaju i intensywności ćwiczeń do poziomu wytrenowania i stanu zdrowia Klienta. Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerów osiągniecie postawione sobie cele. Pod ich bacznym okiem odnowicie ciało i nabierzecie sił, co nie pozostaje bez znaczenia na jakość życia i wykonywaną pracę. Ruch wyzwala pozytywną energię, relaksuje oraz uodparnia na stres.

Osoby aktywne cieszą się zdrową sylwetką, rzadziej zapadają na choroby cywilizacyjne, choroby układu krążenia, nie skarżą się na bóle pleców i stawów. Aktywność w FITARENIE to klucz do zdrowia!

FITARENA to nie tylko miejsce codziennych treningów, to miejsce spotkań przy kawie w gronie przyjaciół, miejsce nawiązywania nowych znajomości, a przede wszystkim miejsce, w którym ulepszysz jakość swojego życia.

FITARENA to więcej niż klub fitness – to Wasz nowy styl życia!

Prowadzone zajęcia

Nasza kadra